Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SUKCES NASZYCH UCZENNIC

SUKCES NASZYCH UCZENNIC

ptakicudaki m.

20 kwietnia 2013r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w uroczystym rozdaniu nagród w I Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “PTAKI CUDAKI”, zorganizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury.

Jury oceniło 2017 prac nadesłanych z USA, Czech, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch oraz z całej Polski, m.in. z Katowic, Gdańska, Warszawy, Rzeszowa.

W konkursie tym III miejsce zdobyła Patrycja Przewoźnik z klasy Vc, nagrodę specjalną organizatora otrzymała Barbara Żelazko z klasy Vc.

Do konkursu uczennice przygotowała p. Katarzyna Kawalec.

GRATULUJEMY!