Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - REGIONALNY ZJAZD SZKOLNYCH KLUBÓW EUROPEJSKICH

REGIONALNY ZJAZD SZKOLNYCH KLUBÓW EUROPEJSKICH

Miś m.

9 maja 2013 r. w Klubie Akademickim w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie  odbył się Regionalny Zjazd Szkolnych Klubów Europejskich, podczas którego klasa I A naszej szkoły odebrała nagrodę za I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim na najładniejsze imię dla misia ratownika. Nagrodą był piękny, duży miś, koszulki odblaskowe dla każdego ucznia z napisem 112 i lekcja o numerze 112 w siedzibie zwycięzcy, czyli w SP 17 w Rzeszowie. Indywidualnie nagrodzona została również uczennica klasy I A Małgosia Dąbek, która wymyśliła imię dla misia - Ratujmiś.