Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - III MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY I SPRAWNOŚCI "BEZPIECZNE WAKACJE"

III MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY I SPRAWNOŚCI "BEZPIECZNE WAKACJE"

Turniej drog.02Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Miejska Komenda Policji w Rzeszowie i Szkola Podstawowa nr 17 w Rzeszowie byli organizatorami III MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU WIEDZY I SPRAWNOŚCI pod hasłem  „Bezpieczne wakacje” dla uczniów klas I - III szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic. Turniej obejmował wiedzę o ruchu drogowym oraz sprawność jazdy na hulajnodze i odbył się w ramach Święta Szkoły i Dni Osiedla na Bulwarach 21 czerwca br.

Zwycięzcą konkursu została Emilia Bator z kl. 3b SP 17 w Rzeszowie.

Fundatorami nagród byli: WORD, Miejska Komenda Policji i Szkolna Rada Rodziców.

Organizatorzy - p. Mariola Wiśniewska i p. Agnieszka Pajęcka serdecznie dziękują sponsorom i gratulują zwycięzcom.