Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO PACANOWA

WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO PACANOWA

IMG 0865.JPG m.

25 września br.  odbyła się wycieczka do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.

W wyjeździe uczestniczyło 50 osób, w tym: 35 uczniów, 6 rodziców  i 9 nauczycieli.

Głównym celem wizyty w Centrum Bajki było zaznajomienie z historią polskiej bajki, polską animacją, tradycją ludową oraz zachęcenie dzieci do własnych poszukiwań i czytania. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała, stanowiła wspaniałe uzupełnienie i urozmaicenie szkolnego programu edukacyjnego.

W programie wycieczki znalazły się:

-  pobyt w Europejskim Centrum Bajki,

-  warsztaty - zajęcia animacyjne,

-  projekcja filmu Madagaskar 3 w kinie „Szkatułka”,

-  wystawa pt. Bajkowy Świat.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki zamieszczonych w Fotokronice.