Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "CHOINKI W OBRAZACH"

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "CHOINKI W OBRAZACH"

IMG 9129.JPG m.ch.

Dnia 5 grudnia 2013 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie przy ulicy Słowackiego odbyło się rozstrzygnięcie III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Choinki w obrazach".

Konkurs odbył się pod Patronatem WiMBP w Rzeszowie. Uroczystość rozpoczęła się od występu uczniów  ze szkolnego teatru "Iskierka" SP 17, który przedstawił inscenizację pt.: "Choinka piękna jak las", po czym nastąpiło omówienie konkursu. Jury oceniło 330 prac dzieci z różnych szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic, nagrodziło i wyróżniło 21 prac. Przyznano 2 nagrody specjalne WiMBP w Rzeszowie. Po wręczeniu nagród nastąpiło otwarcie wystawy pokonkursowej w Minigalerii Sztuki Dziecka i dla Dziecka.

Głównym sponsorem nagród była Rada Rodziców i Dyrekcja SP 17 w Rzeszowie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne prace, nagrodzonym, wyróżnionym i ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

Organizatorkami konkursu były panie: Mariola Wiśniewska i Agnieszka Pajęcka.

Sprawozdanie z rozstrzygnięcia konkursu jest do pobrania w zakładce "Dokumenty szkolne", w dziale "Konkursy".