Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH

WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH

IMG 8139 kkip m.

Dnia 11 grudnia 2013r. odbył się w naszej szkole Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Polskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa. Do konkursu zgłosiło się 55 uczestników z Rzeszowa, Malawy, Racławówki, Chmielnika, Czarnej Sędziszowskiej, Przeworska, Sanoka, Brzozowa i Mielca. Gościem honorowym konkursu był Wiceprezydent Miasta Rzeszowa Pan Henryk Wolicki - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Rzeszowa ds. oświaty.

Wśród gości zasiadała również dyrektor SP 17 w Rzeszowie Pani Barbara Filip oraz zastępca przewodniczącej Rady Rodziców SP 17 Pani Mariola Hadam

Jury konkursu stanowili:

Przewodniczący: Pan Grzegorz Oliwa – profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego

Członkowie: Pani Ewa Jaworska – Pawełek – starszy instruktor ds. ruchu artystycznego Klubu 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

Pan Mariusz Stącel – muzyk, dyrektor Szkoły Muzycznej „Yamaha”

Pan Andrzej Paśkiewicz - muzyk, gitarzysta zespołu p. Justyny Steczkowskiej.

Organizatorkami konkursu były: Pani Katarzyna Kawalec oraz Pani Alicja Skoczylas. W organizacji konkursu pomagała również Rada Rodziców klasy V b.

Wyniki konkursu znajdują się w zakładce „Dokumenty szkolne”, w kategorii „Konkursy”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy zamieszczonych w Fotokronice.