Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NAGRODY DLA UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY

NAGRODY DLA UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY

IMG 8276 m.

W dniu 8 stycznia 2014 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego 11 w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego  "Anioły, aniołki, aniołeczki – z różnych stron świata”  pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Organizatorami konkursu była Szkoła  Podstawowa nr 2 i Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Rzeszowie.

W konkursie nagrodzono nasze uczennice z klasy 1b:

Zofia Mucha – nagroda

Aleksandra Walewska – nagroda specjalna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej

Opiekunem uczennic była p. Bożena Kukułka