Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY "MUUVIT - RUSZAJ SIĘ Z KLASĄ" - PODSUMAOWANIE

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY "MUUVIT - RUSZAJ SIĘ Z KLASĄ" - PODSUMAOWANIE

2A PROJEKT.M.

7 marca 2014 r. klasa 2 a zakończyła i podsumowała swój udział w Ogólnopolskim Projekcie "Muuvit - ruszaj się z klasą": www.muuvit.plwspółfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Uczniowie, którzy nazwali siebie Tuptusie przez 30 dni notowali swoją aktywność fizyczną w specjalnych książeczkach. Zbierając krzyżyki zdobywali mile i dążyli do wyznaczonego miejsca podróży na specjalnej mapie. Wyruszyliśmy z Warszawy i przed czasem dotarliśmy do Madrytu, naszego celu. Trasę i słowa od nauczyciela uczniowie mogli codziennie śledzić na specjalnie dla nich stworzonej stronie w Interneci. Mogliśmy tam zwiedzać każde państwo i miasto na naszej trasie po zdobyciu określonej ilości mil, które były też na bieżąco notowane na tej stronie. Na podsumowanie projektu odbył się turniej sportowy, którego zwycięzcą został Mikołaj Pasternak. Najwięcej punktów zebrała Małgosia Dąbek. W projekcie wyróżnił się też przewodniczący klasy Krzyś. Wszyscy spisali się wspaniale. Każdy otrzymał piękny dyplom. Były też indywidualne nagrody niespodzianki. Wszyscy świetnie się bawili, a panie wychowawczynie: Mariola Wiśniewska i Joanna Kawa były z dzieci bardzo dumne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w Fotokronice w albumie Program edukacyjny "Muuvit - ruszaj się z klasą".