Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - I MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ UNIHOKEJA KLAS 4-6

I MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ UNIHOKEJA KLAS 4-6

Unihokej m.W dniach 10 - 11 marca 2014 r. odbył się w naszej szkole I Międzyklasowy Turniej w Unihokeju klas IV,V,IV.

W kategorii klas IV pierwsze miejsce zajęła klasa IVc (w składzie - K. Mikłoś, M. Orłowski, I. Dul, A. Gierlicka), drugie miejsce - klasa IVa (w składzie - M. Korczowski, P. Lynch, J. Bajda, J. Szczepańska). Trzecie miejsce zajęła klasa IVb (w składzie – K. Kudasik, D. Ostrowski, D. Serwińska, G. Habało).

W kategorii klas V pierwsze miejsce zajęła klasa Vc (w składzie – M. Śpiewak, E. Kątnik, O. Guzik, O. Błażowska), drugie miejsce - klasa Vb (w składzie – M. Więcek, A. Winiarz, I. Zych, Z. Biłas), trzecie miejsce - klasa Va (w składzie – M. Popek, G. Dziedzic, E. Widenka, W. Dudek). Czwarte miejsce zajęła klasa Vd (w składzie – M. Domin, D. Babiarz, A. Partyka, D. Wawrzaszek).
W kategorii klas VI pierwsze miejsce zajęła klasa VIa (w składzie – K. Wilk, B. Tworko, P. Krupska, A. Wisłowska), drugie miejsce - klasa VIb (w składzie – J. Mikuś, B. Osipowicz, Z. Kowalska, G. Dolecka). Trzecie miejsce zajęła klasa VIc (w składzie – M. Chrobak, P. Grochala, J. Janowska, M. Loranty).

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy właściwej sportowej postawy. Turniej zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły mgr K. Warchałowski.