Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - IV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „RYSOWANE WIERSZYKI”

IV EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „RYSOWANE WIERSZYKI”

IMG 1522.JPG m.

9 kwietnia br. w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "RYSOWANE WIERSZYKI". Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych uczęszczających do klas integracyjnych, uczniów szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Na konkurs wpłynęło 120 prac przygotowanych przez wychowanków z placówek oświatowo – wychowawczych z Brzozowa, Krosna, Mielca, Przemyśla, Przeworska, Mrowli, Hermanowej, Strzyżowa, Tarnobrzega i Rzeszowa.

W skład jury konkursu weszły panie: Anna Kielar – plastyk, Barbara Kłoda - Dyrektor filii biblioteki nr 9 przy ul. Czackiego w Rzeszowie i Agnieszka Gawlik – nauczycielka SP nr 17 w Rzeszowie.

Dokonując oceny prac jurorki brały pod uwagę walory estetyczne, indywidualność, oryginalność, nawiązanie do treści wiersza, zgodność z wymogami regulaminu. Wybór prac nagrodzonych odbywał się w grupach wyróżnionych ze względu na typy niepełnosprawności.

Pełna lista nagrodzonych uczniów znajduje się w zakładce "Dokumenty szkolne", w kategorii "Konkursy".

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie do udziału w konkursie. Gratulujemy wspaniałych pomysłów, wrażliwości na piękno poezji i przyrody, które zaowocowały wspaniałymi pracami plastycznymi.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała Rada Rodziców SP 17 w Rzeszowie.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki SP 17 w Rzeszowie: Małgorzata Bober, Agnieszka Gawlik, Katarzyna Kiełbicka i Iwona Ryndak.

W Fotokronice zostały zamieszczone zdjęcia z uroczystości rozstrzygnięcia tegorocznej edycji konkursu - zapraszamy do ich obejrzenia.