Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNE KOŁO PTTK "WĘDROWIEC" ZNOWU NA SZLAKU

SZKOLNE KOŁO PTTK "WĘDROWIEC" ZNOWU NA SZLAKU

Zdjŕcie0012 m.W sobotę 26 kwietnia br. uczniowie należący do Szkolnego Koła PTTK „Wędrowiec” wzięli udział w rajdzie primaaprilisowym Lotem do Wenecji i Betlejem”. Trasa rajdu prowadziła do miejscowości Lecka, która ma trzy przysiółki: Piekło, Wenecja i Betlejem. Relację z rajdu, napisaną przez jednego z jego uczestników, można przeczytać TUTAJ.

Szkolne Koło PTTK  „Wędrowiec” powitało także wspólnie wiosnę podczas wyprawy, która odbyła się  2 marca br. Wzięło w niej udział 12 uczniów z klas 4b i 6b. W wyprawie dzieciom towarzyszyły panie:  Grażyna Cisek i Ewa Warzybok, a trasa wiodła od Rezerwatu Przyrody „Bór” do Leśnej Woli.

Więcej na temat rajdu „Witaj wiosno!” można dowiedzieć się TUTAJKilka uchwyconych przez obiektyw chwil ze szlaku można obejrzeć w Fotokronice.