Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"

logo-7e6d1184e804cf73c6a8ce0cbf903aac

Hurra!  W tym roku mamy powód do dumy, ponieważ uczniowie z naszej szkoły zachwycająco dobrze poradzili sobie z konkursowymi zadaniami. Otrzymali 1 nagrodę główną, 4 nagrody i aż 16 wyróżnień. Gratulujemy!

Tegoroczna - VII edycja konkursu - została objeta Honorowym Patronatem przez Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciecha Nowaka.

Nagrodę główną  przyznano uczennicy z klasy 1b Zuzi Boroń, która uzyskała wynik 100%.

Nagrody przyznano: uczniowi  z klasy 1b  Kacprowi Serwińskiemu, uczniom z klasy  1d:  Jakubowi FiluśTymoteuszowi Dragan oraz uczennicy z klasy 6c Barbarze Żelazko.

Wyróżnienia zdobyli: uczniowie z klasy 1a - Natalia Niemczyk i Szymon Owczarek,  z klasy 1b - Karol Bednarski, Wiktoria Krupa, Amelia Szymańska, Miłosz Wilk, z klasy 1c - Michał Murjas, Patryk Pacana, Oliwia Patroś, z klasy 1d - Łucja Wojsa, Szymon Wojsa,  z klasy 2b - Milena Mierzwa, Natalia Ruchlewicz,  z klasy 2c - Dawid Litwiniec,  z klasy 3c - Natalia Feret, Jakub Wojciechowski.

Czekamy na przysłanie nagród i dyplomów za udział w konkursie dla wszystkich pozostałych uczestników, którzy dzielnie stawili czoła zadaniom konkursu. W następnym roku szkolnym będzie można jeszcze raz spróbować swoich sił.

Szkolnymi koordynatorkami konkursu były: p. Gertruda Gryglewicz i p. Bożena Kukułka.

Więcej na temat konkursu: www.swietlik.edu.pl