Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UNIJNY SUKCES KLASY 1B

UNIJNY SUKCES KLASY 1B

IMG 1566.JPG m.

Gazeta codzienna „Nowiny”, w ramach akcji „Jesteśmy 1 klasa”, ogłosiła konkurs plastyczny. Zadaniem całej klasy było wykonanie 4-stronicowej gazetki, w dowolnym formacie, która zawierałaby tematy „Nasz dom Europa” oraz „Bezpieczna droga do szkoły”. Do finału konkursu zakwalifikowano 30 prac, ocenianych przez Jury w składzie: Jan Krawiec z Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie, Marcin Fijołek z biura europosła Tomasza Poręby i Stanisław Sowa redaktor naczelny „Nowin”.

Uczniowie klasy 1b, pod kierunkiem wychowawcy p.Bożeny Kukułki, zostali nagrodzeni.

W nagrodę dzieci otrzymały zaproszenie do Kina Centrix 6D na film pt. „Niszczycielskie żywioły” oraz do Centrum Zabaw „Kolorowy  Świat” - zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w Fotokronice.

Organizator konkursu przygotował też nagrodę specjalną  dla nauczyciela – wycieczkę do Parlamentu Europejskiego na zaproszenie europosła Tomasza Poręby. Artykuł na ten temat można przeczytać› TUTAJ.

Uczniowie klasy 1b i ich wychowawczyni serdecznie dziękują za pomoc w przygotowaniu pracy konkursowej Rodzicom:     p. Annie Kielar i p. Annie Wilk.