Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOLEJNE ZWYCIĘSTWO SIATKARSKIEJ DRUŻYNY Z NASZEJ SZKOŁY

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO SIATKARSKIEJ DRUŻYNY Z NASZEJ SZKOŁY

DSC 0425 m.

26.05.2014 r. odbyły się zawody siatkarskie pt.: "Siatkarskie Miksy Czwórek", których organizatorem był Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Głuch, Zuzanna Zbrożek, Kacper Wilk i Michał Chrobak zajęła I miejsce. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr Konrad Warchałowski.

9 czerwca br. nasza drużyna pojedzie na finały ogólnopolskie, które odbędą się w Krakowie. Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw!