Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NAGRODZENI W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NAGRODZENI W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

IMG 9449.JPG m.

Dnia 26 maja br. w Teatrze „Maska” w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „TRADYCJE I ZWYCZAJE PODKARPACIA … I TY JESTEŚ CZĄSTKĄ MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY” pod hasłem „PODKARPACKIE KWIATY W RĘKODZIELE ARTYSTYCZNYM”. Konkurs przeprowadzony został pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa.

W konkursie przyznano nagrody i wyróżnienia. Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Emilia Bator z kl. 4b, Nina Burda z kl. 4b, Magdalena Marmola z kl. 4b, Karol Hadam z kl. 5a, Zuzanna Jaskółka z kl. 5b, Martyna Myśliwiec z kl. 5b, Natalia Piskor z kl. 5b, Ilona Zych z kl.5b. Natomiast wyróżnienie otrzymała Monika Kwiecień z kl. 5b. Do konkursu uczniów przygotowała p. Katarzyna Kawalec. Gratulacje!