Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PIKNIK INTEGRACYJNY

PIKNIK INTEGRACYJNY

IMG 4600.JPG m.

Kolejny już raz odbył się w naszej szkole  PIKNIK NTEGRACYJNY , tym razem pod hasłem "Morskie opowieści". Miło było powspominać wakacyjny, słoneczny czas, podczas którego wielu z nas odpoczywało nad morzem, rozkoszując się wspaniałymi widokami i szumem fal...

Na piknik zaprosiliśmy zespół szantowy KLANG, który poprzez piosenki zapoznał dzieci, jak to jest być marynarzem, jak zbudowany jest statek i kto jest na nim najważniejszy.

W pikniku wzięły również udział: Pani Wicedyrektor SP 17 Mirosława Leśniak i Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Joanna Świetlik, które wspólnie z Rodzicami obecnych dzieci wspaniale się bawiły. Nagrodziliśmy wszystkie prace plastyczne o tematyce morskiej wykonane przez całe rodziny lub indywidualnie przez dzieci. Na zakończenie imprezy odbył się pokaz mody - każde przebrane dziecko zaprezentowało swój strój. Z uśmiechami na twarzy wszyscy uczestnicy tegorocznego pikniku wrócili do domów.

Fotorelację z tegorocznego pikniku można obejrzeć w Fotokronice.