Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - HALLOWEEN PARTY 2014

HALLOWEEN PARTY 2014

DSC 3801.JPG m.

29 października 2014 roku odbyło się w naszej Szkole  Halloween Party  dla uczniów klas czwartych. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wszyscy uczestnicy byli przebrani w „straszne kostiumy, niektóre własnoręcznie wykonali.

4-klasiści brali udział w takich konkursach jak: jabłko na sznurku, skok przez błoto, wykonywanie duszka oraz mumii. Na wszystkich czekała także degustacja „mrocznej przekąski.

Uczniowie przynieśli wykonane przez siebie dynie „Jack-o'-lantern, które zostały ocenione i nagrodzone.        I miejsce zdobyła dynia „Batman wykonana przez Julię Szczepańską. Wyróżnione zostały prace Julii Czopik, Pauliny Pado i Agnieszki Żelazko.

Królem i Królową tegorocznego Balu Halloweenowego zostali Hubert Ochędowski i Julia Szczepańska.

Zdjęcia z tegorocznej edycji Halloween Party można obejrzeć w Fotokronice.

Organizatorkami zabawy były nauczycielki języka angielskiego: p. Ewa Witowska - Demitraszek i p. Ewa Warzybok.