Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - "AKCJA MAKULATURA" PONOWNIE W SP 17

"AKCJA MAKULATURA" PONOWNIE W SP 17

IMG 0899.JPG m.

Rada Rodziców przy SP 17 w Rzeszowie wraz z Samorządem Uczniowskim ogłasza II edycję konkursu na największą ilość zebranej makulatury. Zbiórka odbywa się w holu szkoły, co tydzień w środy, przed lekcjami - do godz. 9.00. Tegoroczna akcja potrwa do połowy czerwca.

Podobnie, jak w zeszłym roku szkolnym, przyniesiona do szkoły makulatura – złożona i związana sznurkiem – będzie ważona, a wynik zapisywany. Ciężar jednej paczki nie może przekraczać 15 kg. Makulaturę można przynosić wielokrotnie.

Dla uczniów, którzy zbiorą indywidualnie największą ilość makulatury przewidziano nagrody: za zajęcie I. miejsca – rower, II. miejsce – tablet, III. miejsce – aparat fotograficzny. Natomiast zwycięska klasa w nagrodę otrzyma darmowe bilety na dowolnie wybrany seans filmowy.

Efektem zeszłorocznej ”Akcji makulatura” w SP 17 w Rzeszowie było zasadzenie w dniu 19 września br. przez nauczycieli, uczniów i przedstawicieli Rady Rodziców na placu przed szkołą 13 drzew i 10 krzewów. Drzewa i krzewy zostały zakupione przez Radę Rodziców ze środków uzyskanych ze zbiórki makulatury.

"Rada Rodziców składa podziękowania Dyrekcji za umożliwienie przeprowadzenia Akcji na terenie szkoły, Personelowi szkoły, Pani Pedagog Eli Babiarz, która była z nami w każdy wtorek oraz Rodzicom za to, że pomogli Swoim dzieciom w dostarczeniu makulatury do szkoły".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Fotokronice, które zostały wykonane podczas wrześniowej akcji sadzenia drzewek.