Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PROPAGUJEMY OSZCZĘDZANIE WODY WŚRÓD DZIECI UCZESTNICZĄC W AKCJI "H2O TO JEST TO!"

FOTO H2O

Nasza szkoła przystąpiła do akcji H2O TO JEST TO!

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej w zakresie oszczędzania zasobów wodnych. Ochrona ekosystemów wodnych i racjonalne wykorzystanie ich zasobów stanowią problem, który stał się sprawą całej ludzkości.

W ramach akcji zostaną przeprowadzone zajęcia, których celem będzie poszerzenie wiedzy na temat zasobów wody w Polsce. Koordynator akcji w naszej szkole jest p. Gertruda Gryglewicz.