Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Z WIZYTĄ W TVP RZESZÓW

Z WIZYTĄ W TVP RZESZÓW

DSCN4399.JPG m.W piątek 17 kwietnia br. dwie klasy z naszej szkoły - II b i III a były na wycieczce w TVP Rzeszów. Dzieci zapoznały się z pracą ludzi telewizji. Widziały studio nagrań, archiwum (zdjęcie ›TUTAJ). Mogły usiąść za stołem prezentera - dziennikarza Aktualności. Bawiły się w prezentera pogody (zdjęcie ›TUTAJ). Widziały jak pracuje kamera. Wiedzą juz do czego  potrzebne są światła. Na koniec dzieci obejrzały film pt.: Dzieje Rzeszowa (zdjęcie ›TUTAJ). Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Odwiedzenie TVP Rzeszów planuje również klasa I e. Z pewnością na pierwszaków czeka wiele podobnych atrakcji.