Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - EDUKACJA PRAWNA

EDUKACJA PRAWNA

prawo 0

W ramach edukacji prawnej 12 maja br. w naszej szkole odbyły się zajęcia z uczniami klas szóstych dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich, które przeprowadził Pan Jerzy Ossoliński z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Spotkanie zorganizowała Pani pedagog SP 17 Elżbieta Babiarz.

27 kwietnia br. odbyła się w naszej szkole również prelekcja na ten temat, w której uczestniczyli rodzice szóstoklasistów.

Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich zostały zamieszczone w zakładce Pedagoga szkolnego.