Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ŻYWA LEKCJA HISTORII

ŻYWA LEKCJA HISTORII

DSCN4694.M

Dnia 18 maja 2015 r. w naszej szkole odbyła się ŻYWA LEKCJA HISTORII. Pokazy Bractwa Rycerskiego „KERIN” obejrzeli uczniowie z klas 0-6. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści o dawnych czasach, mogły dotknąć eksponatów z tamtych czasów, a nawet ubrać zbroję. Była to piękna i pouczająca lekcja, która przeniosła dzieci w przeszłość, w świat herbów, zbroi i honoru. Dziękujemy Bractwu Rycerskiemu i życzymy dalszych sukcesów w przekazywaniu uczniom wiedzy historycznej.