Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „UŚMIECH SERCA”

„UŚMIECH SERCA”

IMG 3961.m

Szkolne Koło PCK działające przy SP 17 w Rzeszowie zorganizowało i przeprowadziło na terenie szkoły akcję charytatywną pod nazwą  „UŚMIECH SERCA” w ramach Ogólnopolskiej Akcji „GODNE DZIECIŃSTWO”. Celem akcji była pomoc dla Podkarpackiego Hospicjum Dla Dzieci.

W akcji wzięła udział cała społeczność szkolna. SK PCK serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom za ten  Dar Najpiękniejszy  ZA SERCE !!!

Koordynatorem akcji była opiekun SK PCK p. Katarzyna Kawalec.