Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - CZERWCOWY PIKNIK INTEGRACYJNY

CZERWCOWY PIKNIK INTEGRACYJNY

20150616 102754- piknik int.m

16 czerwca 2015 r. grupa uczniów z klas integracyjnych wraz z opiekunami uczestniczyła w pikniku integracyjnym z okazji Dnia Dziecka na zaproszenie dyrekcji Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Rzeszowie, przy ul. Staszica.

Radosnej zabawie towarzyszyło wiele atrakcji m. in.: lepienie z gliny, zabawy z chustą animacyjną, tory przeszkód, gry sprawnościowe, trampolina i malowanie twarzy (foto). W chwilach wytchnienia serwowano smaczny poczęstunek (foto).

Piknik był wspaniałą okazją do wspólnej bezinteresownej zabawy, ale też lekcją empatii i tolerancji  wobec osób niepełnosprawnych.