Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - XV DZIEŃ PAPIESKI

XV DZIEŃ PAPIESKI

DSC01126 Medium.m

Przeżywając miesiąc październik jak co roku wspominamy postać św. Jana Pawła II.

W naszej szkole 28 października odbyła się uroczysta akademia pod hasłem: „Rodzina Bogiem silna”, podczas której można było posłuchać archiwalnych nagrań przemówień Jana Pawła II. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z akademii zamieszczonych w Fotokronice.

Dzień Papieski przygotowały: p. Anna Pękala, p. Bogumiła Lis i p. Maria Łyszczarz.