Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - VI SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

VI SZKOLNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

IMG 8370.m     W czwartek 5 listopada 2015r. odbył się VI Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 – III oraz klasy IV – VI.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas młodszych i 11 uczniów z klas starszych. Każdy uczestnik wykonał jeden utwór o treści patriotycznej. W tegorocznej edycji konkursu uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych.

Jury w składzie: Pani Wicedyrektor Mirosława Leśniak, Pani Halina Kielar, Pani Joanna Kawa, Pani Mariola Wiśniewska i Pani Anna Kontek,  postanowiło wyłonić laureatów i przyznać równorzędne  nagrody.

W kategorii uczniów klas I-III Laureatem została Ines Padiasek z klasy 2d.

Nagrodzeni uczniowie: Michał Chomycz - kl.0, Blanka Walat - kl.2b, Pola Grzegorzewska - kl.2d, Karina Gładysz - kl.3b, Alicja Frużyńska - kl.3b, Jan Szerląg - kl.3c.

W kategorii uczniów klas IV – VI Laureatem została Karolina Marmola z klasy 4b.

Nagrodzeni uczniowie: Paweł Cebula - kl.4a, Maksymilian Szczypek - kl.4a, Julia Borowiec - kl.4b, Natalia Ruchlewicz - kl.4b, Paweł Roj - kl.4a, Magdalena Marmola - kl.6b.

Zdjęcia Laureatek znajdują się ›TUTAJ, a innych uczestników tegorocznej edycji konkursu ›w Fotokronice

Organizatorzy dziękują rodzicom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów do konkursu.