Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII - PODSUMOWANIE

Pisać każdy może 2023 grupowe Uroczyste rozstrzygnięcie tegorocznej III edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Konrada Fijołka o Pióro Prezydenta Miasta Rzeszowa i tytuł Mistrza Ortografii odbyło się 30 listopada w Rzeszowskim Ratuszu.

Podczas gali swoją obecnością zaszczycili nas: przedstawiciel Urzędu Miasta Rzeszowa p. Marcin Stopa, p. Agnieszka Lęcznar-Bogusz z Wydziału Edukacji, przedstawiciel Rady Rodziców przy SP nr 17 w Rzeszowie oraz Wicedyrektor SP nr 17 w Rzeszowie p. Elżbieta Babiarz.

Z wynikami konkursu można zapoznać się →TUTAJ.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom! Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu, a uczniom za udział. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu.

Dziękujemy również fundatorom nagród, którymi byli: SP nr 17 w Rzeszowie, Urząd Miasta Rzeszowa, Pracownia Naturalnego Pieczywa z Rzeszowa oraz Rada Rodziców przy SP nr 17 w Rzeszowie – jesteście jak przysłowiowa wisienka na torcie. Dziękujemy.

Organizatorki konkursu: Marta Pomes i Małgorzata Wisz

Miejski ortograficzny 2023 nagrody i poczęstunek Miejski ortograficzny 2023 Pióro Prezydenta 1 Miejski ortograficzny 2023 Zwycięzca i organizatorzy Miejski ortograficzny 2023 nagrodzeni