Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - STOŁÓWKA

STOŁÓWKA

jadlospis 7503

Przewidziany na dni od 15.04. do 19.04.2024 r. znajduje się →TUTAJ.

Przewidziany na dni od 08.04. do 12.04.2024 r. znajduje się →TUTAJ.

Przewidziany na dni od 02.04. do 05.04.2024 r. znajduje się →TUTAJ.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY STAWEK ŻYWIENIOWYCH

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora z dnia 22 sierpnia 2023 r.  (Zarządzenie DYR.021.8.2023) od 1 września 2023 r. stawki żywieniowe ulegną zmianie.

Wysokość dziennej opłaty za posiłek dla:

- dziecka z Oddziału Przedszkolnego, korzystającego z całodziennego wyżywienia, wynosi 10,30 zł,

w tym:

• śniadanie i podwieczorek: 5 zł
  • obiad: 5,30 zł

- ucznia korzystającego z obiadów wynosi: 5,30 zł

- pracownika szkoły wynosi: 11,10 zł.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OPŁATY ZA ŻYWIENIE WE WRZEŚNIU 2023 R.

zamieszczono →TUTAJ.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OPŁAT ZA ŻYWIENIE

Informacje dotyczące płatności będą przekazywane przez intendenta drogą elektroniczną,

na adres e-mail podany
w „KARCIE ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY DO STOŁÓWKI SZKOLNEJ”.

Wpłaty za żywienie należy dokonywać do 10-tego dnia każdego miesiąca na nr konta:

W przypadku braku wpłaty posiłek nie będzie wydany.

ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA NA OBIEDZIE

Zgłoszenie nieobecności dziecka należy dokonać telefonicznie do intendenta - tel. (017) 748 24 84,

bądź drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godziny 7:00.

KOMUNIKAT

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje

rodziców/ opiekunów, iż od dnia 01-06-2023 r. będzie prowadzić

zapisy uczniów chętnych do korzystania ze Świetlicy oraz Stołówki Szkolnej w r. szk. 2023/2024.

Uzupełnione arkusze z aktualnymi danymi

należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 23 czerwca 2023 r.

Podania (karty zgłoszenia)  można pobrać →TUTAJ.

PROCEDURA BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI

1. Spożywanie posiłków przez uczniów odbywa się w systemie zmianowym, zgodnie z ustalonym harmonogramem: Harmonogram dla klas 1-3 →TUTAJ, Harmonogram dla klas 4-8 →TUTAJ.
  2. Uczniowie powinni spożywać posiłki w małych grupach.
  3. Podczas przechodzenia do jadalni grupy nie powinny się mijać.
  4. Nauczyciele mogą wejść z uczniami (dotyczy klas 1-3) oraz uczniowie klas 4-8 do stołówki dopiero po upewnieniu się, że:
  • poprzednia grupa wyszła ze stołówki,
  • pracownik obsługi wykonał zabiegi higieniczno-sanitarne polegające na dezynfekcji blatów stołów i poręczy krzeseł,
  • pomieszczenie zostało wywietrzone.
  1. Przed wyjściem do stołówki nauczyciel zobowiązany jest dopilnować, by uczniowie dokładnie umyli ręce wodą z mydłem, zgodnie z instrukcją poprawnego mycia rąk.
  2. Uczniowie powinni wchodzić do stołówki jeden za drugim, w bezpiecznej odległości i bez pośpiechu zajmować wyznaczone miejsca przy stołach.
  3. Po posiłek uczniowie podchodzą „gęsiego”, bez tłoczenia się przy stanowisku wydawania posiłków.
  4. Posiłki uczniom wydaje jedna osoba zaopatrzona w jednorazowe rękawiczki i maseczkę.
  5. Posiłki podawane są uczniom na talerzach umytych w temperaturze min. 600C z dodatkiem detergentu lub wyparzane.
  6. Po spożyciu posiłku przez uczniów nauczyciel (kl.1-3) informuje pracownika obsług o wyjściu grupy ze stołówki.

Pracownik obsługi dezynfekuje blaty stołów, przygotowując stołówkę na wejście kolejnej grupy.