Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Ogłoszenia

TYDZIEŃ KULTURY W NASZEJ SZKOLE

20191118 155503

We wtorek 19 listopada 2019r. w naszej „Siedemnastce” rozpoczyna się Tydzień KulturyPierwszy dzień tego tygodnia to: Dzień Uśmiechu...

Więcej szczegółowych informacji na ten temat można przeczytać →TUTAJ.

KOMUNIKAT DYREKCJI SZKOŁY W SPRAWIE BEZPŁATNEGO DOSTĘPU DO PAKIETU MICROSOFT OFFICE 365

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że w związku z wdrażaniem przez naszą szkołę nowych technologii i w celu umożliwienia wszystkim naszym uczniom bezpłatnego dostępu do pełnej i najnowszej wersji pakietu Microsoft Office 365 konieczne jest podanie wychowawcy klasy adresu e-mail dziecka.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje pomocne do pobrania i uruchomienia pakietu MS Office 365 oraz instrukcja przywracania dostępu do dziennika elektronicznego.

Komunikat UM Rzeszowa w tej sprawie znajduje się →TUTAJ

innowacyjna edukacja w rzeszowie

Strona logowania do Office 365 →TUTAJ

Pomocne informacje dotyczące zakładania konta i logowania się do usługi MS Office 365 można znaleźć →TUTAJ

Krótka instrukcja instalacji pakietu MS Office 365 została zamieszczona →TUTAJ

Instrukcja opisująca sposób aktywacji lub przywrócenia hasła w e-dzienniku znajduje się →TUTAJ

„MY SIĘ MÓWIĆ NIE BOIMY” - XIV EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie zaprasza zgłoszonych uczniów do udziału w 14 miejskim logopedycznym konkursie recytatorskim z cyklu „MY SIĘ MÓWIĆ NIE BOIMY” pod hasłem „Jan Brzechwa – najpiękniejsze wiersze dla dzieci”.  Konkurs odbędzie się we wtorek 26 listopada 2019 r. w sali Centrów Zabaw Fantazja w Rzeszowie przy ulicy Podpromie 10.

Więcej na temat imprezy zamieszczono →TUTAJ.

Informacji w sprawie konkursu udziela mgr Agata Drałus, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 698808912

ZBIÓRKA MAKULATURY

Dyrekcja szkoły i Rada Rodziców informuje, że w bieżącym roku szkolnym nadal będzie prowadzona zbiórka makulatury tylko w innej formie. Raz w miesiącu na teren szkoły będzie podstawiony kontener z firmy Atol, do którego bezpośrednio należy wrzucić makulaturę. Wyznaczeni rodzice będą ważyć oraz prowadzić ewidencję zbiórki.

Najbliższa zbiórka odbędzie się w następujących terminach:

14.11.2019 r. (czwartek):  godz. 7.30 – 8.30 oraz godz. 13.00 -16.00

15.11.2019 r. (piątek):  godz. 7.30 – 8.30 oraz godz. 13.00 -16.00

Kontener zostanie podstawiony na plac szkoły obok kuchni i tam będzie można zważyć oddawaną makulaturę.

WPŁATY ZA ŻYWIENIE DZIECKA W SZKOLNEJ STOŁÓWCE

Numer konta bankowego do wpłat za żywienie dziecka w stołówce SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie: 35 1020 4391 0000 6402 0187 3264
Wpłaty za żywienie należy dokonać do 10. dnia każdego miesiąca.
W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, za który dokonano opłaty za żywienie.