Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ROZSTRZYGNIĘCIE XII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH”

Konkurs Bombki choinkowe 2023

13 grudnia 2023 r. w naszej szkole został rozstrzygnięty XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bombki choinkowe w obrazach” pod hasłem „Autka, misie, laleczki na gałązce choineczki” pod Patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie (→foto.).

Z wynikami tegorocznej edycji konkursu można zapoznać się TUTAJ.

Dziękujemy wszystkim za wykonanie pięknych prac, a zwycięzcom gratulujemy.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w środę 20 grudnia 2023 r.

w Bibliotece w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Słowackiego 11 o godzinie 11.30.

Zapraszamy.