Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TYDZIEŃ AKCJI "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" W NASZEJ SZKOLE

TYDZIEŃ AKCJI "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" W NASZEJ SZKOLE

baner.jpg m.

W dniach 9 - 13 czerwca br. w naszej szkole podejmowane były działania i trwały akcje mające na celu promocję czytelnictwa w ramach ogólnopolskiej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom".

Oficjalna strona kampanii: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl

W programie znalazły się m.in.: spotkanie z pisarzem, konkursy czytelnicze, plastyczny, "Kogo słyszysz? Co słyszysz?"kiermasz książek dla dzieci i młodzieży, lekcje czytelnicze, jak również warsztaty literackie - układanie opowiadań metodą "snake". Zapraszamy do lektury tekstów uczestników warsztatów literackich: opowiadanie I, opowiadanie II. Więcej na temat warszatów można przeczytać TUTAJ.