Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI W „GALAKTYCE”

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI W „GALAKTYCE”

DSC09385.m28 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie uczniów naszej szkoły oraz studentów w ramach ogólnopolskiego programu Akademia Przyszłości. Wolontariusze zaprosili swoich podopiecznych do wspólnej zabawy w kręgielni „GALAKTYKA”.  Uczniowie i studenci mogli poczuć atmosferę prawdziwej rywalizacji i doskonałej zabawy bez względu na wiek.  Po zawodach sportowych był oczywiście czas na wspólną rozmowę i poczęstunek.

Z ramienia szkoły koordynatorem spotkania była p. E. Babiarz - pedagog szkolny.

Więcej o AP ›TUTAJ.