Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIKOŁAJKOWY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS CZWARTCH

MIKOŁAJKOWY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS CZWARTCH

15409599 1172656379469695 271025851 M8 grudnia br. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny „Dociekliwy Mikołajek”. Wzięło w nim udział 30 uczniów z klas czwartych naszej szkoły.

Przedstawiciele klas mieli za zadanie rozwikłać łamigłówki logiczne, znaleźć hasła ukryte w rebusach oraz wykonać obliczenia zmierzające do podania odpowiedzi na postawione pytania. Wszyscy uczniowie pracowali z wielkim zapałem. Wyniki konkursu ›TUTAJ.

Organizatorkami konkursu były Panie: Alicja Skoczylas i Agnieszka Ciąpała, które dziękują Szkolnej Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w konkursie.