Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZABAWY NOWOROCZNE

ZABAWY NOWOROCZNE

iconWe wtorek 10 stycznia 2017r. w naszej szkole odbyły się ZABAWY NOWOROCZNE dla uczniów, zorganizowane przy współudziale szkolnej Rady Rodziców. Przed południem na Baśniowym balu wspaniale bawili się młodsi uczniowie, przebrani za bohaterów ulubionych baśni (foto.1,foto.2,foto.3). W godzinach popołudniowych odbyła się noworoczna dyskoteka z wieloma atrakcjami dla uczniow klas 4-6 (foto.1, foto.2, foto.3).

Plakat 1 TUTAJ   Plakat 2  TUTAJ