Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - BEZPIECZNE FERIE

BEZPIECZNE FERIE

Bezpieczne ferie.m11 stycznia odbyło się spotkanie uczniów klas I – VI naszej szkoły z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych (→foto.1, foto2, →foto. 3).

Uczniowie klasy 3d wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Stanisławczyk przygotowali na ten temat krótką inscenizację (→foto.), natomiast przedstawiciele KMP w Rzeszowie udzielili uczniom wielu cennych rad dotyczących bezpieczeństwa na co dzień - w domu, poza domem oraz przede wszystkim w czasie zimowego wypoczynku.

Spotkanie odbyło się w ramach trwającej w naszej szkole akcji „FERIE ZIMOWE 2017”, której organizatorem był Zespół Promocji Zdrowia w składzie: p. Bożena Kukułka, p. Katarzyna Kawalec - koordynatorka spotkania, p. Elżbieta Stanisławczyk, p. Agnieszka Gawlik, p. Anna Kontek, p. Agnieszka Pajęcka.