Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „OD TEGO PĄCZKA UROŚNIE NAM SERCE, A NIE BRZUCH”

„OD TEGO PĄCZKA UROŚNIE NAM SERCE, A NIE BRZUCH”

bezNazwy3.mNasza szkoła także w tym roku uczestniczyła w akcji: Wyślij pączka do Afryki", której celem jest pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowej Afryki. Więcej na tema akcji można dowiedzieć się →TUTAJ.
Kupując pączka na kiermaszu misyjnym oraz kolorowe galaretki, które zrobili nasi uczniowie na zajęciach, wsparliśmy naszych kolegów w Afryce. Do kupowania słodkości zachęcaliśmy znanym już hasłem, że od tego pączka urośnie nam serce, a nie brzuch”.
Zebrane datki zostały przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację i trafiły na konto Fundacji Kapucyni i Misje - organizatora akcji.
Za udział w tegorocznej akcji otrzymaliśmy list z podziękowaniem, który można przeczytać →TUTAJ.