Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - AUDYCJE MUZYCZNE W FILHARMONII PODKARPACKIEJ

AUDYCJE MUZYCZNE W FILHARMONII PODKARPACKIEJ

m.aUDYCJE MUZYCZNENasi uczniowie z klas 1-3 w roku szkolnym 2018/2019 uczestniczyli w audycjach muzycznych w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego. Audycje miały formę koncertów, których wykonawcami były zespoły utworzone przez profesjonalnych muzyków. Poprzez słuchanie wspaniałych dzieł muzyki klasycznej, ale też rozrywkowej, uczestnicy audycji dowiadywali się wielu ciekawych, często nieznanych faktów z życia twórców i wykonawców. Poznawali brzmienie różnych instrumentów muzycznych, tajniki muzyki, a także piosenki, kroki i układy taneczne. Spotkania w Filharmonii dostarczały naszym uczniom wiele radości, dały możliwość odbioru miłych doznań i twórczych inspiracji. Z harmomogramem tegorocznych audycji muzycznych można zapoznać się →TUTAJ.

Dziękujemy Pani Dyrektor Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie - prof. Marcie Wierzbieniec za umożliwienie uczestniczenia w tegorocznych audycjach muzycznych. Koordynatorem audycji była pani Bożena Kukułka.