Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

ES0kTt WsAAZAaD

Dyrekcja szkoły informuje, że w dniach 12.03 – 13.03.2020r.
(czwartek - piątek)
zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne.
Sprawowana będzie opieka tylko dla uczniów, których rodzice nie mogą pozostawić dzieci w domu.

Z kolei  od 16.03.br. (poniedziałek) zgodnie z decyzją rządu szkoła będzie zamknięta.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje w mediach i na stronie internetowej szkoły.

Więcej informacji nt Zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych można znaleźć na stronach MEN →TUTAJ  oraz  →TUTAJ