Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - Aktualności - rok szkolny 2012/ 2013

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/ 2013

Ślubowanie Absolwenci 2013 m.

W piątek - 28 czerwca 2013 r. o godzinie 10 w naszej szkole miało miejsce uroczyste pożegnanie uczniów klas szóstych z dyrekcją i nauczycielami. Po zakończeniu części artystycznej, odbyło się Ślubowanie Absolwentów. Następnie wręczono puchary za osiągnięcia w nauce i sporcie. Pani Dyrektor przekazała życzenia miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Tego samego dnia nastąpiło, tak jak w całej Polsce, zakończenie roku szkolnego 2012/ 2013. Także uczniowie klas 0 - V naszej szkoły, po otrzymaniu świadectw, rozpoczęli wyczekiwane wakacje.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku :-) Kolejne Aktualności pojawią się na naszej stronie końcem sierpnia.

PODZIĘKOWANIA

podziekowania m.W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2012/2013 w imieniu Szkolnej Rady Rodziców pragnę złożyć podziękowania za ufundowanie nagród na Dni Otwarte Szkoły: Panu Ryszardowi Czopik, Pani Magdalenie Mazur oraz Panu Jarosławowi  Wojciechowskiemu, właścicielowi firmy Ikar również za ufundowanie nagród na Dni Otwarte Szkoły oraz owocną współpracę podczas Dnia Dziecka.

Dziękuję również następującym firmom: Derlat, Euro-Trade, Misiek, Romet Arkus, Cukierni "Ach te baby", Spółdzielni Mleczarskiej w Stalowej Woli.
Dzięki Waszej Pomocy mogliśmy zorganizować Loterię Fantową oraz licytację płyt z autografami.
Dziękuję również Panu Wojtkowi Grzybowi za zorganizowanie autografów siatkarzy Asseco Resovii na koszulce, która została zlicytowana za kwotę 250zł.
Dziękuję wszystkim rodzicom ze Szkolnej Rady Rodziców za zaangażowanie w Dni Otwarte Szkoły.
Szczególne podziękowania składam również firmie Sczepański Music, w której został zakupiony sprzęt nagłaśniający dla Szkoły, za całą organizację i fachowe doradztwo.
Dziękuję Panu Sławomirowi Mendoń właścicielowi firmy LionTeam za owocną współpracę przy tworzeniu plakatów reklamowych.

Joanna Świetlik - Szkolna Rada Rodziców

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

Zdjęcie1269 m.

Dnia 25 czerwca 2013r. członkowie Szkolnego Koła PCK uczestniczyli w szkoleniu z Pierwszej Pomocy. Szkolenie to przeprowadził p. Przemysław Chmaj - ratownik medyczny, instruktor Pierwszej Pomocy PCK. Po ukończonym szkoleniu instruktor wyróżnił dyplomem "MAŁY RATOWNIK TO JA”  Zuzannę Biłas uczennicę naszej szkoły.

Szkolenie dla uczniów zorganizowała p. Katarzyna Kawalec - opiekun SK PCK.

III MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY I SPRAWNOŚCI "BEZPIECZNE WAKACJE"

Turniej drog.02Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Miejska Komenda Policji w Rzeszowie i Szkola Podstawowa nr 17 w Rzeszowie byli organizatorami III MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU WIEDZY I SPRAWNOŚCI pod hasłem  „Bezpieczne wakacje” dla uczniów klas I - III szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic. Turniej obejmował wiedzę o ruchu drogowym oraz sprawność jazdy na hulajnodze i odbył się w ramach Święta Szkoły i Dni Osiedla na Bulwarach 21 czerwca br.

Zwycięzcą konkursu została Emilia Bator z kl. 3b SP 17 w Rzeszowie.

Fundatorami nagród byli: WORD, Miejska Komenda Policji i Szkolna Rada Rodziców.

Organizatorzy - p. Mariola Wiśniewska i p. Agnieszka Pajęcka serdecznie dziękują sponsorom i gratulują zwycięzcom.