ROK SZKOLNY 2011/ 2012 - I SEMESTR
REJESTR OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS 0 - III
KONKURSY WEWNĄTRZSZKOLNE
Konkurs plastyczny na logo szkoły promującej zdrowie
(Organizatorzy: p. A. Gawlik, p. H. Kielar, p. K. Kiełbicka)
Wyróżnione prace:
Daria Serwińska – kl. 2b (I m-ce)
Julia Kopeć – kl. 2aNina Burda – kl. 2b
Weronika Maziarz – kl. 1a
Marcin Niwiński – kl. 3a
Szkolny konkurs recytatorski z cyklu „My się mówić nie boimy” pod hasłem „ Jesienne rymowanie”
(Organizatorzy: p. A. Drałus, p. A. Konik)
Nagrody zdobyli:
Marcin Maruszak z kl. 2a
Julia Kopeć z kl. 2a
Kamil Gałdyś z kl. 3a
Marcin Niwiński z kl.3
II Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej
(Organizator: p. E. Stanisławczyk)
Laureaci:
Weronika Kawalec – kl. 1b
Kamil Kaźmierczak – kl. 2a
Magdalena Mormola – kl. 2b
Andżelika Gronko – kl. 3b
Zuzanna Biłas – kl. 3b
Wyróżnienia:
Weronika Tokarz – kl. 1b
Nina Burda – kl. 2b
Gabriela Habało – kl. 2b
Julia Nieduży – kl. 2b
Marcin Niwiński – kl. 3a
Konkurs plastyczny „Podróże po Europie bez granic” w ramach szkolnego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej „Co wiemy o Unii Europejskiej” (Organizator: p. I. Sitarska)
I miejsce: Miłosz Krupa z kl. II c
II miejsce: Michał Orłowski z kl. II c
III miejsce: Michał Szczepański z kl. II c
Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – człowiek modlitwy”
(Organizatorzy: p. B. Lis, p. A. Pękala, ks. P. Liszka)
Laureaci:
Adrian Szmigiel – kl. 3d
Kinga Fortuna – kl. 2a
Kacper Murias – kl. 3a
Wyróżnienia:
Magdalena Marmola, Weronika Bida
Etap szkolny międzyszkolnego konkursu plastycznego „Maryja w Ewangelii Św. Łukasza”
(Organizatorzy: p. B. Lis, p. A. Pękala, ks. P. Liszka)
Laureaci:
Sebastian Gratkowski – kl. 3d
Daria Serwińska – kl. 2b
Jakub Drałus – kl. 3b
Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny „Złota polska jesień”
(Organizator: Świetlica szkolna)
Nagrodzeni:
Kacper Boczar – kl. 2c
Julia Jaskółka – kl. 1b
Daria Łyczko – kl. 1b
Gracjan Tronina – kl. 2c
Szkolny konkurs plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa”
(Organizator: Świetlica szkolna)
Nagrodzeni:
Adrian Szmigiel – kl. 3c
Wyróżnienia:
Anna Partyka – kl. 3d
Martyna Pietrucha – kl. 2c
Łukasz Noga – kl. 2c
Krystyna Paśko – kl. 2a
Izabela Olszańska – kl. 2c
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
MATEMATYKA
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”
Najwyższe miejsca w województwie podkarpackim zajęli:
- 8 m-ce Kuźmik Mikołaj – kl. 3c
- 14 m-ce Śpiewak Michał – kl. 3c
- 26 m-ce Boladeres Kędzior Gabriel – kl. 3c
- 30 m-ce Maksymilian Gąsior – kl. 3b
- 39 m-ce Martyna Myśliwiec – kl. 3b
PLASTYKA
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jasełka w obrazach” (Organizator: p. M. Wiśniewska, p. A. Pajęcka, pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie)
Wyróżnienia:
- Natalia Piskor – kl. 3b
- Krystian Tłuczek – kl. 3d
W etapie szkolnym wyróżnienia otrzymali uczniowie z klasy „0”:
Paweł Cebula, Anna Sondej, Sebastian Herszt, Oliwia Jedlińska, Wiktoria Wrona
Międzyszkolny konkurs recytatorski z cyklu „My się mówić nie boimy” pod hasłem „Jesienne rymowanie” (Organizatorzy: p. A. Drałus, p. A. Konik)
III m-ce:
- Kamil Gałdyś – kl. 3a
Ogólnopolski konkurs „Mazury - cud natury”
Finalista etapu wojewódzkiego:
- Adrian Szmigiel – kl. 3d
II Międzyszkolny turniej wiedzy i sprawności „Bezpieczna droga do szkoły”
(Organizatorzy: p. M. Wiśniewska, p. A. Pajęcka, pod patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie)
II m-ce:
- Łukasz Noga - kl. 2c
Wyróżnienie:
- Eryk Kątnik, Maksymilian Rogowski
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Serce dla serca"
(Organizator: p. K. Kawalec, pod patronatem Zarządu Rejonowego PCK w Rzeszowie)
I m-ce:
- Filip Kukułka – kl. 3d
II m-ce:
- Sophia Motyl – kl. 2b
Wyróżnienie:
- Wiktoria Hołoń – kl. 0
VIII edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki” (Organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 oraz SP nr 2 w Rzeszowie)
Nagrodzeni:
- Julia Kopeć – kl. 2a
Wyróżnienie:
- Paśko Krystyna – kl. 2a
- Weronika Bida – kl. 1b
Wojewódzki konkurs artystyczny „Polska Prezydencja w Unii Europejskiej – Pochwalmy się Podkarpaciem”
Wyróżnienie:
Szkolny teatr „Iskierka” – op. p. M. Wiśniewska
Podkarpacki konkurs literacki „Inni , a jednak tacy sami”
II m-ce:
- Emilia Widenka – kl. 3a
Międzyszkolny konkurs „Stroik świąteczny”
I m-ce:
- Gernand Krzysztof – kl. 3b
Międzyszkolny konkurs „Bombka świąteczna”
Wyróżnienie:
- Przemysław Kuborek – kl. 3b
KONKURSY ŚWIETLICOWE
Konkurs plastyczny „Splećmy łańcuch z naszych serc”
(Organizator: Świetlica przy SP 5)
Nagrodzeni:
- Zuzanna Woźniak – kl. 2c
Wyróżnienia:
- Adrian Szmigiel – kl. 3d
- Gabriel Dziedzic – kl.3a
XII Wojewódzki konkurs plastyczny „Świąteczna kartka Bożonarodzeniowa”
(Organizatorzy: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 27 w Rzeszowie)
Wyróżnienie:
- Vanja Ilić – kl. 1c
Wojewódzki Konkurs Origami „Już świeci gwiazda wigilijna”
(Organizator: rzeszowski oddział PCO z siedzibą przy SP 17 i Dom Kultury Pobitno)
Nagrody zdobyli:
- Oliwia Guzik kl. IIIc - op. p. Paulina Tutak,
- Marta Kurowska kl. IIIc - op. p. Paulina Tutak,
- Krystian Zuber kl. I - op. p. Anna Fularska,
- Weronika Maziarz kl. Ia – op. p. Elżbieta Dec
- Emilia Widenka kl. III a - op. p. Joanna Wójcik
- Julia Kopeć kl. II - op. p. Małgorzata Bober
- Jakub Welc kl. II b - praca przygotowana samodzielnie
IV Ogólnopolski konkurs plastyczny „Słońce, woda, przyroda” pod hasłem „Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal”
(Organizatorzy: SP 2 i Przedszkole Publiczne nr 25 w Rzeszowie)
Wyróżnienie:
- Daniel Filipek – kl. 1c
Konkurs plastyczny „Moje marzenia”
(Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rzeszowie)
I m-ce:
- Gracjan Tronina – kl. 2c
II m-ce:
- Łukasz Noga – kl. 2c
III m-ce:
- Zuzanna Woźniak – kl. 2c
- Kacper Boczar – kl. 2c
Konkurs plastyczny „Piękna nasza Polska cała”
(Organizator: Świetlica przy SP 25 w Rzeszowie)
Nagrodzeni:
- Magdalena Dwornik kl. 2c
- Krystyna Paśko kl. 2a