Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOLEJNA NAGRODA DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

KOLEJNA NAGRODA DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Przegląd Jasełek m.

14 stycznia br. w rzeszowskim Teatrze Maska odbyło się wręczenie nagród w XX Międzyszkolnym Przeglądzie Jasełek organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Rzeszowie.

Naszą szkołę reprezentowały dzieci z klas 0, I a i szkolnego teatru Iskierka, które otrzymały puchar i dyplom  za zajęcie III miejsca w konkursie. Podziękowania odebrały p. M. Wiśniewska i p. M. Łyszczarz, które przygotowały dzieci do Jasełek.