Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - KOLEJNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej m

26 listopada br. w Zespole Szkół Społecznych nr 1 w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej dla Najmłodszych. W konkursie wzięli udział soliści, duety oraz zespoły.

Występy uczniów naszej szkoły zostały nagrodzone przez Jury konkursowe.

II miejsce zajął zespół wokalno - instrumentalny z klasy 3b, który zaprezentował piosenkę w języku niemieckim pt. "Vier Jahreszeiten" ("Cztery pory roku"). Grupę do konkursu przygotowały p. Monika Kata i p. Bożena Kukułka.

III miejsce w konkursie za wykonanie piosenki w języku angielskim pt. "Big heart" zdobył zespół wokalno - instrumentalny z klasy 3a pod opieką p. Ewy Warzybok.

Naszą szkołę reprezentowała również uczennica z klasy 4a Julia Janda, której Jury konkursowe przyznało I miejsce w kategorii występów solowoych.