Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "MY SIĘ MÓWIĆ NIE BOIMY"

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "MY SIĘ MÓWIĆ NIE BOIMY"

My sie mówićmiedzyszk.m.

28 listopada br. w Centrach Zabaw "FANTAZJA" w Rzeszowie  odbyła się VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów z klas integracyjnych pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Tegoroczny konkurs, którego organizatorem jest nasza szkoła, przebiegał pod hasłem "Z wierszem w zoo". W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas 1-6 ze szkół: ZS im. Unicef w Rzeszowie, ZS nr 3 w Rzeszowie, SP nr 2 w Niechobrzu oraz SP nr 17 w Rzeszowie. Poziom prezentowanych recytacji był wysoki. Jury konkursowe wyłoniło laureata oraz przyznało nagrody i wyróżnienia.

Laureatem tegorocznej edycji został Michał Janik z SP nr 2 w Niechobrzu. Nagrody zdobyli:

• Maksymilian Szczypek SP nr 17
  • Dawid Babiarz SP nr 17
  • Katarzyna Niezabitowska ZS nr 3
  • Grzegorz Łagodziński ZS nr 3
  • Dominik Szczygieł ZS nr 3
  • Michał Janik SP nr 2 w Niechobrzu
  • Julia Kamińska SP nr 2 w Niechobrzu
  • Kacper Siedlecki ZS im. Unicef
  • Łukasz Dziemiela ZS im. Unicef

Wyróżnienia otrzymali:

• Kasia Duda SP nr 17
  • Wiktoria Komicka SP nr 17
  • Kacper Murias SP nr 17
  • Laura Sapa ZS nr 3
  • Sandra Sapa ZS nr 3
  • Marcel Kunysz ZS im. Unicef
  • Beata Głodowska ZS im. Unicef

Gościnnie wystąpili:

• Weronika Bazan SP nr 17
  • Szymon Pocheć SP nr 17

Po konkursie na uczestników czekała dodatkowa atrakcja - zabawa w „Fantazji”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu zamieszczonych w Fotokronice.