Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZLACHETNA PACZKA

SZLACHETNA PACZKA

Szlachetna paczka m

Uczniowie klasy IIIb z inicjatywy rodziców i wychowawcy klasy pani Bożeny Kukułki przystąpili do ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy "Szlachetna paczka".

Klasa wybrała jedną rodzinę z naszego województwa i postanowiła odpowiedzieć na jej potrzeby. Dzięki pomocy, dobrym sercom i zaangażowaniu uczniów zebrano mnóstwo artykułów, których potrzebowała ta rodzina. Wszystkie paczki zostały już przekazane do wolontariatu w Rzeszowie.

Organizatorzy akcji "Szlachetna paczka" w naszej szkole dodają: "Mamy nadzieję, że tym skromnym gestem zainspirujemy ludzi do mądrego pomagania, jeszcze większej otwartości i odwagi w zmienianiu świata na lepsze".

Polecamy oficjalną stronę internetową akcji: http://www.szlachetnapaczka.pl