Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MUZYCZNE OBRAZKI"

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MUZYCZNE OBRAZKI"

FOTO - Muzyczne Obrazki  1.JPG m.19 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyło się  uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  "MUZYCZNE OBRAZKI"  pod Honorowym Patronatem Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego Rzeszowie.

W uroczystości wręczenia nagród wzięli udział nagrodzeni uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami oraz P. Mariola Hadam – przedstawicielka Rady Rodziców SP 17.

Fundatorami nagród konkursowych byli: Rada Rodziców SP 17 oraz Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie.

Organizatorkami Konkursu były Panie: Katarzyna Kawalec i Alicja Skoczylas.

Więcej na temat uroczystości można przeczytać ›TUTAJ, a zdjęcia obejrzeć w Fotokronice.